Als alle lichten zijn gedoofd | Kerstspecial | 16 december

Kerst, over een paar weken is het alweer zover! En dat betekent gezellig met de familie samenzijn, veel eten, een grote kerstboom en heel veel lichtjes buiten aan het huis. En oh ja, ook nog de geboorte van Jezus vieren. Maar wat gebeurt er als alle romantiek van kerst wordt afgeschaafd? Wat blijft er dan nog over…….

De PKN Damwâld en de Gereformeerde kerken van Broeksterwâld en Driezum-Wâlterswâld organiseren gezamenlijk een Kerst jeugddienst.

De muzikale begeleiding van de dienst wordt verzorgd door gospelband Sign uit Damwâld. Sprekers van de avond zijn Robert Colijn, Alfons van Vliet GK Broeksterwâld) en Leo Blees (GK Driezum-Wâlterswâld). Wie nodig jij uit voor deze dienst?

Check ook de speciale facebookpagina

Dit vind je misschien ook leuk...