Kindernevendienst 20 december | 4e advent

Dicht bij het licht | Lucas 1:67-79

Dit jaar gaat het in de weken voor Kerst over ‘Dicht bij het licht’. Elke zondag lezen we een tekst over het licht. We lezen vandaag het lied van Zacharias. De engel Gabriël belooft de oude priester Zacharias dat hij en zijn vrouw Elisabeth een zoon zullen krijgen. Hun zoon zal de mensen helpen zich voor te bereiden op de komst van de Heer. Omdat Zacharias de engel niet gelooft, kan hij tot de geboorte van zijn zoon niet spreken. Maar op het moment dat de baby zijn naam “Johannes” krijgt, kan Zacharias weer praten en zingt hij een lied:

Kleine jongen, pas geboren, later als je groot bent,
dan zul je iedereen vertellen van Gods grote mooie plan.
Omdat God de mensen liefheeft, heeft Hij zoiets moois bedacht:
Hij laat zonnestralen schijnen in het donker van de nacht.
Dood en angst gaan dan verdwijnen, niemand is verdrietig meer,
God vergeeft je al je fouten, maak je klaar, straks komt de Heer!

Kijk en luister ook deze week weer mee met de zandtovenaar

Dit vind je misschien ook leuk...