Lifenote komt langs! (26 mei 13.45 uur)

Komende zondag 26 mei verwelkomen we, tijdens de middagdienst Lifenote! Zij verzorgen dan een themadienst bij ons. Om het tot het laatst spannend te houden (á la songfestival) wordt het thema pas zondagmiddag bekend gemaakt 🙂

Lifenote, Christelijke jongerenband
Gedreven en geïnspireerd door God
Met verlangen om uit te dragen

Een thema dienst van Lifenote is altijd een compleet verzorgde dienst. Een prikkelend thema vormt de rode lijn door de dienst heen. Door de ludieke afwisseling zal de dienst niet snel als traditioneel worden ervaren, maar de waarde van van de boodschap wordt zeker intact gelaten. Pakkende verhalen, heerlijke muziek en oprechte getuigenissen zijn de ingrediënten voor een verrassende dienst. Laat je meenemen door Lifenote in deze indrukwekkende reis door gewaagde thema’s!

Hup. Filmke derby!

 

Check voor meer info de volgende sites:

FacebookYoutubeInstagram

Dit vind je misschien ook leuk...