Startweek 2023 – 20 t/m 24 september

20 september starten we met een Koffieochtend!
Jong en oud wordt hiervoor uitgenodigd. Vanaf 10:00 uur bent u/jij van harte welkom in het lokaal van de gereformeerde kerk. Voor vervoer kan worden gezorgd. Neem dan even contact op met A. Fokkens de Groot tel.nr. 0511-422869 of met C. Wybenga Kuiken tel.nr. 06-30644304.

’s Avonds 18.30 uur Levend Ganzenbord
Om 18:15 uur verwachten we alle jeugd bij de kerk en gaan we met z’n allen: Levend Ganzenbord (dus beste gemeenteleden, het kan zijn dat er komende week iemand van onze jeugd bij u op de stoep staat en vraagt of er een nummer ( we hebben namelijk 63 nummers welke een mooi plekje moeten krijgen in onze gemeente) bij u voor de ramen mag hangen en of u 20 september van 18:30 -20:30 uur thuis bent om de jeugd te laten dobbelen om zo verder in het spel te komen. Alvast bedankt.

23 september WORLD SERVANTS FESTIVAL
Na heel wat maanden van voorbereiding is het dan eindelijk zover, onze World Servants groep van onze kerk heeft een mega mooi World Servants Festival georganiseerd waar uiteraard de volledige opbrengst naar dit prachtige doel gaat. Van ‘s ochtends vroeg tot ‘s avonds is er van alles te doen voor jong en oud in een gezellige festival sfeer. Voor vervoer kan worden gezorgd. Neem dan even contact op met mevr. C. Wybenga 06-30644304 U komt toch ook??
Help onze jeugd naar Malawi!

24 september Startzondag
11:00 uur voor de hele gemeente met Ds Terpstra van Bunschoten met thema: Hou vol in het gebed!
Na afloop van de dienst kofjedrinken!

Dit vind je misschien ook leuk...