Kaartsje foar Ronald

Ronald Ypma is overgeplaatst naar:

Revalidatie Beatrixoord
Kamer 30 -4
Dilgtweg 5
9751 ND Haren

Kaartjes zijn van harte welkom!

Uit het weekbulletin van 23 februari:
Ronald Ypma, Tjeerd Nautastrjitte 13, is in de afgelopen week met spoed geopereerd. Hij heeft een agressieve bacterie, die in een paar dagen zijn wervelschijven heeft beschadigd. Nu blijkt dat hij een dwarslaesie heeft, ongeveer vanaf zijn middenrif. De kans op herstel is klein. Bovendien moet hij in het ziekenhuis blijven, totdat de bacterie bestreden is. Daarna revalideren. Laten we als gemeente met gebed voor Ronald, Catharina, en voor Ulbe en Johanna en verdere familie, hun opdragen aan de zorg van onze Hemels Vader. Dat Hij hun allen kracht en bemoediging mag geven.

Piet Paulusma staat ook op de foto hierboven. Piet hoeft net persé een kaart, stuur die ook maar naar Ronald!

Dit vind je misschien ook leuk...