Kindernevendienst 14 maart 2021

Hoi jongens en meisjes,

Het thema deze weken voor Pasen is: Een spoor van liefde. Deze week staat de tekst uit Johannes 14 centraal:
Jezus belooft dat de Heilige Geest de leerlingen zal helpen en dat Jezus’ vrede altijd bij hen zal blijven. Dat is een vrede die geen mens ooit gekend heeft. Die vrede zal jullie gevoel en jullie gedachten beschermen tegen al het kwaad. Want jullie horen bij de Here Jezus!

In het filmpje hieronder wordt dit nog eens uitgelegd.

Vrede voor altijd
De vrede die deze wereld geeft, duurt maar kort. De vrede die Jezus je geeft, duurt voor altijd. Het verschil tussen ‘de vrede van de wereld’ en ‘de vrede van Jezus’ is soms moeilijk te begrijpen, maar goed te zien. Dat maakt het onderstaande proefje duidelijk.

 

 

Dit vind je misschien ook leuk...