Uitnodiging dropping 8 maart 2024

Het is pikkenacht. Samen met je team sta je in the middle of nowhere. Je hebt geen idee waar jullie zijn. Kun jij de weg terugvinden naar Kollumerzwaag? Pas op voor de politie!
Op vrijdag 8 maart organiseert Christelijke Stichting Misszió Románia weer een dropping! Door een chauffeur wordt je naar de droplocatie gebracht en achtergelaten. Vanaf daar moet je samen met je groep de weg terugvinden naar de startlocatie, Baptistengemeente ‘De Thuishaven’ in Kollumerzwaag. De groep die met de snelste tijd weer terug is, wint! Onderweg kun je straftijd krijgen wanneer je gespot wordt door de politie. Oppassen dus!

De dropplek ligt binnen een straal van 10 kilometer vanaf de startlocatie. Groepen bestaan uit minimaal vier personen van 11 jaar of ouder, met in het team minimaal één 18-plusser. Meld je groep voor 1 maart aan via info@misszioromania.nl. Geef hierbij aan uit hoeveel personen je groep bestaat. Deelname kost €5,- p.p.
 
Over Misszió Románia: 
Elk jaar organiseert Christelijke Stichting Misszió Románia een zomerkamp voor arme romakinderen in Roemenië. De opbrengst van deze activiteit wordt besteed aan het volgende zomerkamp.

Dit vind je misschien ook leuk...