World Servants update 11/05/2023

Afgelopen 30 april hebben we met zijn allen een prachtige kerkdienst gehad. Deze werd voor ons verzorgd door de band Chosen uit Feanwâlden. Na deze dienst is er gecollecteerd voor World Servants en hier is 658 euro opgehaald! Dit mooie bedrag werd verdubbeld door onze Diaconie, waar we natuurlijk ontzettend dankbaar voor zijn. Daarom is er op deze mooie dag maar liefst 1316,- opgehaald voor World Servants. Binnenkort maken wij iets leuks waar de financiële tussenstand op te zien zal zijn. Deze zal dan ook in de kerk komen te staan zodat we jullie allemaal op de hoogte kunnen houden.

Na de kerkdienst hebben we met de actiegroep even samen gezeten om o.a. onze volgende acties te plannen. De eerstvolgende actie zal zijn op 19 mei; op de Friesland Campina opendag staan wij russen 10:00-16:00 voor jullie klaar om heerlijke hamburgers te bakken. Dit mogen we doen bij de familie Kloosterman en Deinum tijdens deze Campina Boerderijdagen. Deze (dag na Hemelvaart) laten melkveehouders door heel Nederland weer zien waar onze zuivel vandaan komt. Leuk en leerzaam voor het hele gezin! Dit beloofd een super gezellige dag te worden! Zien we jullie daar?

Dit vind je misschien ook leuk...