Kindernevendienst 29 november

Jezus is het licht voor de wereld

Hallo jongens en meiden. De tijd van Kerst is een tijd van lichtjes. Kaarsjes in huis, lichtjes in (kerst)bomen, kerstversiering in tuinen en op straat. Licht geeft niet alleen gezelligheid en sfeer, in het donker heb je licht echt nodig. Om te kunnen zien. Om je veilig te voelen. Licht is zelfs van levensbelang. Zonder het licht van de zon is leven niet eens mogelijk. Jezus zegt in Johannes 8 dat Hij het licht voor de wereld is. Jezus kan dit zeggen, omdat Hij als Gods Zoon weet waar het licht vandaan komt: van God. Als je Jezus kent, dan is het net of het na een lange nacht eindelijk weer licht wordt. Alsof de zon opgaat, zodat je alles ineens goed kunt zien. Door Jezus ga je een klein beetje begrijpen wie God is. En hoeveel Hij van je houdt.

Bekijk ook dit prachtige filmpje van de zandtovenaar op onze facebook of via onderstaande link.

Kinderkerstfeest
Velen zullen zich afvragen hoe het dit jaar komt met het kinderkerstfeest. Op dit moment zijn we druk bezig met het opzetten van een kids only kinderfeest. Meer informatie hierover volgt op facebook en in het weekbulletin.

Dit vind je misschien ook leuk...