Aangepast programma startweek 2018

Wegens te weinig opgave gaat het programma van donderdag en vrijdag helaas niet door!!
 
Zaterdag 22 sept viswedstrijd voor de hele gemeente (met een leuke prijs voor de winnaar!) tijd: 9:30 tot 12:00 waar: ’t haventje in de Falom toegang: gratis denk om de eigen vis vergunning! / koffie/thee/ranja en cake is aanwezig voor de deelnemers en kijkers. Jacob Bijlsma verzorgt een activiteit voor de kindernevendienst kinderen. tijd: 13.00 tot 14.00 waar: bij Jacob Bijlsma thuis voor wie: alle kinderen die naar de kindernevendienst gaan (of in ieder geval die leeftijd hebben). toegang: gratis kamperen bij de kerk! tijd: 16.00 kosten: €5,- voor wie: jeugd 11 t/m 16 jaar waar: bij de kerk speurtocht (met een leuke prijs te winnen!!) tijd: 20:00 film kijken (popcorn aanwezig!!) tijd: 22:00 Zondag 23 sept gezamenlijk ontbijt voor wie: alle clubjeugd tijd: 8:30 startdienst tijd: 10:30 na de dienst is er soep en broodjes voor iedereen

DENK EROM JE AAN TE MELDEN VOOR DE VERSCHILLENDE ACTIVITEITEN! dit kan via de strookjes die in de brievenbus zijn gedaan

Dit vind je misschien ook leuk...