Deurcollecte World Servants Damwâld op 12 mei

In de zomervakantie van 2019 gaan wij met een groep van twaalf personen uit Damwoude en omgeving naar drie verschillende World Servants projecten. In Bolivia, Malawi en Zambia gaan wij bouwen aan verandering. Zo zullen we in Bolivia een kliniek gaan bouwen, waardoor er meer
mensen toegang krijgen tot een goede gezondheidszorg. In Malawi gaan we klaslokalen bouwen en latrines, zodat er meer kinderen uit de omgeving naar school kunnen. Daarnaast zorgen de latrines voor betere hygiëne. En in Zambia gaan we klaslokalen en een lerarenwoning bouwen. Hierdoor zullen de kinderen na de basisschool naar het voortgezet onderwijs kunnen, waardoor ze betere kansen kunnen krijgen voor de toekomst.

 

Op 12 mei aanstaande na de morgen en middagdienst dienst is er een deurcollecte voor ons project en in de middagdienst zullen wij verdere uitleg geven.

Kijk voor meer informatie op https://www.worldservants.nl/damwoude

vriendelijke groet,
Danielle, Cheyenne en Bartjan.

 

Dit vind je misschien ook leuk...