Kindernevendienst 14 juni 2020

Hoi jongens en famkes!

Vandaag gaat het in de kindernevendienst over de arbeiders in de wijngaard. Hieronder kunnen jullie eerst daar een filmpje over zien:

Het voorbeeld van de arbeiders vertelt iets over hoe beloningen eruit zien in Gods nieuwe wereld. Iedereen krijgt dezelfde beloning. God wil graag net zoveel geven aan de laatsten als aan de eersten. Hoe zou jij je hebben gevoeld als je de hele dag had gewerkt en net zoveel geld zou krijgen als de mannen die maar 1 uurtje hadden gewerkt?
Zou je dat wel eerlijk vinden? Heb je wel eens meegemaakt dat iets niet eerlijk ging? En hoe voelde je je toen?

Hieronder vind je nog 2 werkjes, 1 voor de jongsten en 1 voor de oudste groep.

Veel succes!

FF klikkie doen: knutsel 2 knutselwerkje puzzel

Dit vind je misschien ook leuk...