Maak een aandenken voor ds. Alfons van Vliet

Op zondag 6 september 2020 neemt ds. Alfons van Vliet afscheid van onze gemeente. Omdat het i.v.m. de huidige maatregels omtrent corona niet voor iedereen mogelijk is om persoonlijk afscheid te nemen van ds. Alfons van Vliet en zijn vrouw Hanneke, willen we hen als gemeente daarom een persoonlijk aandenken meegeven in de vorm van een boek/map gemaakt door ons als gemeenteleden (jong en oud!). Onze vraag aan jullie is om een A-4 blad te maken met daarop een persoonlijk tekst, bijv. een gedicht, een tekening, een tekst, een wens of misschien weet je nog iets heel anders te bedenken. Het hoeft niet heel creatief te zijn; een gewone kaart met een persoonlijke tekst is ook prima.

 

De A-4 bladen kunnen voor 1 september 2020 ingeleverd worden (mag wel door de brievenbus) bij: Sybren en Ineke van Klaarbergen, Haaijehoeke 2, Broeksterwâld.
We rekenen op jullie medewerking!

Dit vind je misschien ook leuk...