Programma startweek 2021

We hebben niet eens een thema, we zijn gewoon al blij dat we weer een startweek kunnen organiseren! Vol goede moed, plezier en met elkaar het seizoen tegemoet.

 

Zondag 12 september | 13:45 in de kerk | Kerkdienst met bevestiging nieuwe ambtsdragers
En hoe mooi is het dan dat we de week beginnen met een kerkdienst waarin nieuwe kerkenraadsleden bevestigd mogen worden.

Zondag 12 september | 19:45 in de kerk | Orgelmeezingconcert
Zingen mag weer! Heeft u ook weer zo’n zin om mooie liederen mee te zingen? Kom dan naar deze zangavond, begeleid op orgel door Jaap Klimstra. Opgave is niet nodig. Mentholsnoepjes wel! Hoeveel en hoe luid we mogen zingen, hangt af van de geldende regels. Muziek is er in ieder geval inovervloed!

Maandag 13 september | 18:00 bij de kerk | Survival
Voor de jeugd vanaf groep 7 van de basisschool een survivaltocht in en rondom Broeksterwâld. Trek gemakkelijk zittende kleren aan die vies mogen worden, doe een zweetband in je haar en kom om 18:00 naar het vertrekpunt. Het duurt tot ongeveer 20:00. Opgave is niet nodig.

Dinsdag 14 september | 20:00 in de kerk | Gespreksavond – met de kaarten op tafel
Leer elkaar of jezelf beter kennen door in groepjes aan de hand van prikkelende vragen over Bijbel, geloof en samenleving in gesprek te gaan. Qua vragen, geschikt voor iedereen van 16 jaar en ouder. Met koffie en thee als spraakwater.

Woensdag 15 september | 18:00 in de kerk | Ite en grieme
Thuis niet eten, kinderen van 3 tot en met 12! Kom gezellig een broodje knak eten in de kerk. We zien ondertussen een leuke film. En daarna gaan we met zijn allen nog allemaal lekkere dingen maken en ZELLUF opeten! Om 19:00 ga je weer naar huis of kun je weer opgehaald worden. Je hoeft je van te voren niet op te geven.

Donderdag 16 september | 20:00 in de Pipegael | Pubquiz
Ben je 18 of ouder, geef je op in teams van maximaal 5 of individueel en ga met elkaar de strijd aan in een heuse pubquiz, gepresenteerd door Dictus Bouma. Opgave kan via startwike@pknbroeksterwald.nl

Vrijdag 17 september | 18.30 Kaatsveld | gekostumeerd voetbal jeugd – kerkenraad
Wat is nou een startweek zonder gekostumeerd voetbal tussen de kerkenraad en de jeugd. Voor wie bent u/ben jij? Kom ze aanmoedigen op het kaatsveld. Spandoeken zijn toegestaan. En stem voor de publieksprijs voor de mooist verklede voetballer.

Zaterdag 18 september | 14:00 bij de kerk | fietspuzzeltocht
Deze fietspuzzeltocht is echt geschikt voor jong en oud, elektrische fietsen, tandems, fietsen zonder versnellingen, met versnellingen. Opgave van te voren niet nodig. Neem de fiets en een pen mee.

Zaterdag 19 september | 16:00 – 18:00 in de kerk | Korte “weekevaluatie 😊” en prijsuitreiking
Wat kan het leuk zijn om even naar elkaars verhaal te horen, over deze week of over het weer, het maakt niet uit. Of heb je meegedaan aan een activiteit? Kom dan om 16:00 naar de kerk, waar we de gezellige prijsuitreiking met koffie, drinken en wat lekkers, van ALLE activiteiten van deze week zullen doen.

Zondag 20 september | 11:00 in de kerk kerk | Slotdienst voor de week + startdienst voor het seizoen
De evangelisatiecommissie organiseert met gemeenteleden een laagdrempelige kerkdienst o.l.v. Johanna Bloem. Komt allen. En weer is er koffie, thee, drinken en wat lekkers.

 

….. misschien geen thema, maar wel iets wat als een rode draad terugkomt: koffie-thee-drinken-en-wat-lekkers-en-samen-zijn! Voedsel voor lichaam en geest!

Al deze activiteiten worden gezamenlijk door vele mensen van de kerk georganiseerd. Dankjewel voor jullie inzet alvast en we hopen veel mensen bij de activiteiten te mogen begroeten. Wij hebben er zin in. Jullie ook?

Contact:
Tjitske 06-44 59 67 54
Gerrie 06-23 20 11 77
Of via startwike@pknbroeksterwald.nl

(Alles onder voorbehoud van weer en coronaregels. Deelname is op eigen risico.)

Dit vind je misschien ook leuk...